fajnprezent@gmail.com

Kontaktujte nás 0944 077 078

história Fajnprezent

Všetko sa to začalo ...

História našej výroby reklamných predmetov siaha na koniec roku 2011. Na začiatku sme sa zaoberali výrobou odznakov a magnetiek, no postupom času sme výrobu rozšírili až do dnešnej podoby, kedy vyrábame rôzne reklamné predmety, vyšívame a potláčame textil, prevádzame grafické návrhy.

S dobrými cenami reklamných predmetov a kvalitnými službami sa na nás obrátili spoločnosti, jednotlivci, organizácie, hudobné skupiny a mnoho ďalších za účelom výroby, či už menších, alebo väčších serií reklamných predmetov. Za túto nimi prejavenú dôveru sa im touto cestou chceme poďakovať. Naše práce si môžete prezrieť v našej galérii.

Súčasnosť Fajnprezent

Súčasnosť ...

V súčasnosti sa venujeme strojovému vyšívaniu na textílie (tričká,mikiny,šiltovky,vankúšiky,...),veľkoformátovou tlačou(reklamné plachty,nálepky,billboardy,obrazy na plátno) výrobe odznakov a magnetiek, grafickým prácam, lasérovému gravírovaniu, potlači textilu a reklamných predmetov, výrobe rezanej reklamy, pečiatok, samolepiek. K našim službám a výrobkom zabezpečujeme bezplatné poradenstvo. Obľúbenosť reklamných predmetov a náročnosť zákazníkov je stále väčšia, z toho dôvodu sa snažíme neustále rozvíjať naše aktivity či už v oblasti výrobkov, alebo služieb zákazníkom.